Yaşam

MasterChef’te Dokunulmazlık Oyununda Ateş Çıkınca Yarışmacı Kendini Eleme Kazanında Buldu!

MasterChef Türkiye’de yılın son takım dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Dış çekim için Beykoz Ayakkabı Fabrikası’na giden MasterChef grubu, şeflerin imzasını taşıyan yemekleri Zero Day grubuna sunmak için ellerinden geleni yaptı. Ancak maç sırasında çıkan yangın her şeyin kaderini değiştirdi. Gelin detaylara birlikte bakalım…

MasterChef Türkiye’de dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda, aksilikler mavi takım yarışmacılarını geride bırakmadı. Yangın, önce Kıvanç’ın düşürdüğü tencerenin kapağının ardından tuzla ezmesi sonucu çıktı.

Dün fragmanda gördüğümüz yangın sahnesi yürekleri ağza getirdi.

Kızıl ekip, arkadaşlarının arkasında yükselen alevleri görünce amirlerle birlikte müdahale etmek için saldırdı.

Tolga ve Metin ani ateşten yara almadan kurtuldu. Alevlerin bu kadar yükselmesinin nedeni ise tenceredeki yağın taşarak ocağa dökülmesiydi.

Tolga, Alevlerin bir anda boylarını aştığını görünce şaşırdı. Eserleri yanan mavi grup yarışmacıları hem tehlike atlattı hem de dokunulmazlıkta bir adım geriledi.

Amirlerin yangın söndürücü ile söndürdüğü yangında yaralanan olmadı. Ama mavi grubun dokunulmazlık yemekleri boşa gitti.

Bunun sonunda eleme potasına çıkan mavi takım yarışmacısı Tolga için “Eleme potasının kaderini ateş belirledi” yorumları geldi.

YARIŞMA SIRASINDA YANGIN KORKUSU! | MasterChef Türkiye 163. Bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu